Zarejestruj się

Dodaj zdjęcie:
Dodaj zdjęcie
pozostało znaków: 1000
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu założenia konta oraz uczestnictwa w zawodach, w tym świadczenia przez administratora usług organizacji zawodów. Zapoznałem się z podstawowymi informacjami w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług świadczonych przez Garmin Fishing League Zapoznałem się z podstawowymi informacjami w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Chcę otrzymywać informacje o produktach, promocjach, nowościach lub darmowej dostawie oraz wyrażam zgodę na używanie przez Garmin Fishing League w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na umieszczenie kamer rejestrujących na łodzi w przypadku wytypowania mojej łodzi przez organizatora w drodze losowania, lub w przypadku zajęcia w pierwszej turze miejsca 1-5, jak też używania tzw. czapek lederów z kamerami rejestrującymi obraz.