O lidze

GARMIN
FISHING LEAGUE

Tak jak w ubiegłych latach wraz z firmą Garmin Polska chcemy być prekursorami nowatorskich rozwiązań w organizacji spinningowych zawodów wędkarskich rozgrywanych z łodzi. W związku z tym w roku 2019 przygotowaliśmy dla Was kolejne atrakcje oraz wiele niespodzianek.

Liga wędkarska – dlaczego?
Dlatego, że sami chcielibyśmy startować (niestety nie wypada), że kochamy naszą pasję, że mamy pokaźne doświadczenie jak też sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej i że
jak nie my to kto?
Aktualnie w Polsce obserwujemy piękną transformację i rozkwit wędkarstwa, można by to porównać do przejścia z larwy motyla o wizerunku mięsiarza i gumofilca, która przeradza się w motyla – ludzi w kolorowych strojach, oklejonych łodziach, ludzi którzy szanują przyrodę i wypuszczają złowione ryby - no to kiedy startujemy z projektem, który ma to propagować? No właśnie teraz, dlatego w roku 2019 otwieramy nowe kierunki i możliwości rozwoju sportu wędkarskiego i tych pięknych zasad.

Sport czy festyn wędkarski?
Chcemy aby nasze zawody wędkarskie były postrzegane jako dyscyplina sportowa. Chcemy brać przykład z największych i najbardziej rozwiniętych lig na świecie takich jak te
w USA czy Rosji.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że droga będzie długa i wyboista, ale liczymy na Waszą dobrą wolę i chęć współtworzenia tego projektu. Nasz kierunek to zdecydowanie sport.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy połączeniem firmy Garmin Polska z zespołem Fishing League. Garmin Polska lider światowego rynku elektroniki dla wędkarzy, outdooru i nawigacji. Firma Garmin była prekursorem największych imprez wędkarskich w Polsce i przecierała szlaki w tej niełatwej dziedzinie.
Natomiast drugą część czyli Fishing League tworzą ludzie z ogromną pasją do wędkarstwa także w wydaniu sportowym.
Założyciele to trzy niesamowite osobowości, których życiorysy od zawsze były związane z branżą wędkarską.

garmin Tomasz Kurnik, wędkarz którego nie trzeba przedstawiać. Wielokrotnie utytułowany członek Kadry narodowej. Poszukiwacz największych okazów wszystkich ryb drapieżnych, polski prekursor łowienia z kajaka, reprezentujący Polskę na największych międzynarodowych zawodach.

garmin Sandra Barylska, dopełnia te dwa męskie temperamenty, łagodzi zawodnicze zapały panów, wprowadzając świeże spojrzenie na wędkarstwo. Kobieta, która w tak okupowanym jeszcze przez mężczyzn sporcie jakim jest wędkarstwo, pokazuje pazury udowadniając, że wędkarstwo nie jest tylko męską domeną. Macie szczęście, że nie wypada jej startować!


Tomasz Górski, z zamiłowania wędkarz i miłośnik Mazur. Wielokrotny organizator eventów i imprez. Nie boi się kamer ani mikrofonów. Poza tym spokój i opanowanie to jego główna domena.

Rozgrywki GARMIN FISHING LEAGUE

Do czego Was namawiamy?
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu – Lidze składającej się z 4 edycji i finału (tylko dla najlepszych drużyn sezonu).
Każda edycja to Challenge innego Sponsora, będzie składała się z dwóch tur łowienia i będzie posiadała swoich zwycięzców.
Dwadzieścia najlepszych teamów z wszystkich edycji spotka się pod koniec roku w wielkim finale, który odbędzie się na Superłowisku (informacja tajna) i zawalczy o tytuł Fishing League Champions.
O szczegółach informuje nasz regulamin.
W trakcie sezonu, przygotowaliśmy dla Was konkursy i różnego rodzaju atrakcje.
Będziecie mogli śledzić na bieżąco wyniki rywalizacji, poczynania zawodników, obserwować statystyki, jak też przedstawić swój team na naszych stronach.

O co walczymy?
Przede wszystkim o tytuł Garmin Fishing League Champions, ale również o wspaniałe i wartościowe nagrody rzeczowe jak i pieniężne. Po szczegóły zapraszamy do regulaminu zawodów w zakładce głównej Menu.

Co zrobić żeby wystartować w lidze GFL?
Należy zarejestrować swój team na stronie www.fishingleague.pl wypełnić zakładkę z informacjami o teamie oraz dokonać odpowiednich opłat.

Czy można wystartować w pojedynczym Chellengu?
Tak, w tym roku dopuszczamy taką możliwość, będzie decydowała kolejność dopełnienia formalności rejestracyjnych oraz zaksięgowania opłat na koncie organizatora.

Czy ilość miejsc jest ograniczona?
Tak, dlatego będzie decydowała kolejność zgłoszeń do wypełnienia całości listy.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem ligi Garmin Fishing League.
Zapewniamy Was, że w trakcie zawodów ligi, będzie działo się wiele rzeczy, jakie w Polsce jeszcze nie miały miejsca i mamy nadzieje, że nasze rozwiązania przypadną Wam do gustu.
Naszym głównym zamiarem jest to żebyście to WY tworzyli tę ligę, a my będziemy dbali o atrakcje i pozytywną adrenalinę w waszych organizmach!

Do zobaczenia na zawodach!

Zespół Garmin Fishing League

Masz Pytanie?

Skontaktuj się