Najlepsze Team'y

#1
MIKADO TOTAL FISHING

MIKADO TOTAL FISHING

786 pkt.
#2
GOLD TEAM SZCZECIN

GOLD TEAM SZCZECIN

758 pkt.
#3
MANYFIK TEAM

MANYFIK TEAM

742 pkt.
#4
Bad Boys

Bad Boys

739 pkt.
#5
SOBTECH TEAM

SOBTECH TEAM

721 pkt.
#6
SASAME H2O SPORTS Team

SASAME H2O SPORTS Team

719 pkt.
#7
KOSIORY TEAM

KOSIORY TEAM

716 pkt.
#8
SŁODZIAKI TEAM

SŁODZIAKI TEAM

714 pkt.
#9
TEAM OKOŃ  OLSZTYN

TEAM OKOŃ OLSZTYN

711 pkt.
#10
Przybylski - Garnek Team

Przybylski - Garnek Team

702 pkt.
#11
Lemigo Fishing Team

Lemigo Fishing Team

700 pkt.
#12
Ekipa Osiedlowa

Ekipa Osiedlowa

664 pkt.
#13
Podatnicy

Podatnicy

657 pkt.
#14
Team Konger

Team Konger

654 pkt.
#15
Rafszum

Rafszum

649 pkt.
#16
Mepps Team Polska II

Mepps Team Polska II

644 pkt.
#17
Quantum Pro Team

Quantum Pro Team

622 pkt.
#18
Zarębski Dragon Team

Zarębski Dragon Team

622 pkt.
#19
Rysiek,Marek Okręg Radom

Rysiek,Marek Okręg Radom

610 pkt.
#20
Sam-Ba-Team

Sam-Ba-Team

601 pkt.
#21
Eldorado

Eldorado

588 pkt.
#22
17 Piaseczno

17 Piaseczno

568 pkt.
#23
TEAM DRAGON OPOLE

TEAM DRAGON OPOLE

543 pkt.
#24
Syrenka Turawa

Syrenka Turawa

540 pkt.
#25
Team ASY

Team ASY

535 pkt.
#26
Mikado Fishing Team Saira

Mikado Fishing Team Saira

525 pkt.
#27
www.x-fish.pl

www.x-fish.pl

504 pkt.
#28
Gnomy Fishing Team

Gnomy Fishing Team

500 pkt.
#29
GRYNIOTEAM

GRYNIOTEAM

485 pkt.
#30
Pyskowice Fishing Team

Pyskowice Fishing Team

459 pkt.
#31
Lech&Wilk

Lech&Wilk

439 pkt.
#32
Mario Fishing Team

Mario Fishing Team

413 pkt.
#33
Alumacraft Pro Team

Alumacraft Pro Team

408 pkt.
#34
VIZION TEAM

VIZION TEAM

399 pkt.
#35
FOX-BOATS Polska

FOX-BOATS Polska

384 pkt.
#36
Twoja Energia Fishing Team 1

Twoja Energia Fishing Team 1

384 pkt.
#37
Mepps Team Polska I

Mepps Team Polska I

381 pkt.
#38
HxMafia

HxMafia

376 pkt.
#39
Tomek i Romek

Tomek i Romek

339 pkt.
#40
Wataha Team

Wataha Team

339 pkt.
#41
PowerBoat LT 1

PowerBoat LT 1

312 pkt.
#42
JMC ADVENTURE II

JMC ADVENTURE II

295 pkt.
#43
JMC ADVENTURE

JMC ADVENTURE

281 pkt.
#44
Twoja Energia Fishing Team 5

Twoja Energia Fishing Team 5

269 pkt.
#45
RYBOHOLIK COMPANY

RYBOHOLIK COMPANY

258 pkt.
#46
Twoja Energia Fishing Team 2

Twoja Energia Fishing Team 2

258 pkt.
#47
Twoja energia Fishing Team 3

Twoja energia Fishing Team 3

230 pkt.
#48
PZW nr 13 Legionowo - Team nr 2

PZW nr 13 Legionowo - Team nr 2

204 pkt.
#49
Mikado Fishing Team Inazuma

Mikado Fishing Team Inazuma

197 pkt.
#50
GĘSIAKI

GĘSIAKI

197 pkt.
#51
Kod1

Kod1

194 pkt.
#52
Mikado Fishing Team M-Shad

Mikado Fishing Team M-Shad

194 pkt.
#53
Dream Team Turawa u Niedżwiedzia

Dream Team Turawa u Niedżwiedzia

191 pkt.
#54
PowerBoat-Geri Lt

PowerBoat-Geri Lt

190 pkt.
#55
Imielin Team

Imielin Team

186 pkt.
#56
TEAM PRUSZKÓW

TEAM PRUSZKÓW

183 pkt.
#57
MRUWA TEAM FISHING

MRUWA TEAM FISHING

181 pkt.
#58
Predator fishing team

Predator fishing team

181 pkt.
#59
Mikado Fishing Team Fishunter

Mikado Fishing Team Fishunter

178 pkt.
#60
Team Daiwa Poland

Team Daiwa Poland

177 pkt.
#61
Lucky John Polska Południe

Lucky John Polska Południe

177 pkt.
#62
KEITECH TEAM

KEITECH TEAM

175 pkt.
#63
DARO-TEAM

DARO-TEAM

171 pkt.
#64
Mikado Fishing Team Amok

Mikado Fishing Team Amok

166 pkt.
#65
The Hunters Team

The Hunters Team

166 pkt.
#66
Team GUNKI

Team GUNKI

165 pkt.
#67
Team Pike Pisz - Koło Pzw Roś

Team Pike Pisz - Koło Pzw Roś

164 pkt.
#68
Okoń Olsztyn

Okoń Olsztyn

163 pkt.
#69
Okręg PZW Słupsk

Okręg PZW Słupsk

161 pkt.
#70
ERROR Fishing Team

ERROR Fishing Team

160 pkt.
#71
Tropic Liberec CZ

Tropic Liberec CZ

160 pkt.
#72
Fishing Concept Lucky John Drużyna Dachland

Fishing Concept Lucky John Drużyna Dachland

159 pkt.
#73
DUO & Major Craft Czech team

DUO & Major Craft Czech team

158 pkt.
#74
Czech national-5 team

Czech national-5 team

156 pkt.
#75
TOP TEAM

TOP TEAM

155 pkt.
#76
PowerBoat LT 2

PowerBoat LT 2

154 pkt.
#77
Team Spirit

Team Spirit

153 pkt.
#78
MANIX

MANIX

153 pkt.
#79
Pat-Mar FISHING  Gliwice

Pat-Mar FISHING Gliwice

153 pkt.
#80
Wodomania

Wodomania

152 pkt.
#81
SPINROCK CIGACICE

SPINROCK CIGACICE

151 pkt.
#82
RNK-NaPrivlac.cz

RNK-NaPrivlac.cz

151 pkt.
#83
Niedzielniaki

Niedzielniaki

145 pkt.
#84
team KOŁO ORZYSZ

team KOŁO ORZYSZ

144 pkt.
#85
MIKADO FISHING TEAM

MIKADO FISHING TEAM "JAWS"

144 pkt.
#86
K1&Junior

K1&Junior

142 pkt.
#87
LUSOX

LUSOX

142 pkt.
#88
Biskupiec Team

Biskupiec Team

140 pkt.
#89
Fishing adventure

Fishing adventure

135 pkt.
#90
Fan Fishing MODLIN

Fan Fishing MODLIN

135 pkt.
#91
LUCKY JOHN GT

LUCKY JOHN GT

133 pkt.
#92
Viking fishing team1

Viking fishing team1

127 pkt.
#93
SZCZUPAK POBIEDZISKA

SZCZUPAK POBIEDZISKA

126 pkt.
#94
PATEX

PATEX

121 pkt.
#95
Predator Nowa Sól

Predator Nowa Sól

121 pkt.
#96
Arys team 1 koło nr 73

Arys team 1 koło nr 73

117 pkt.
#97
FRASTA Fishing Team

FRASTA Fishing Team

116 pkt.
#98
FT Fishing

FT Fishing

96 pkt.
#99
okoń strzelin

okoń strzelin

85 pkt.
#100
Husaria Team

Husaria Team

84 pkt.
#101
Westin Czech republic

Westin Czech republic

70 pkt.
#102
Black Fish

Black Fish

65 pkt.
#103
Bez Gumy

Bez Gumy

62 pkt.
#104
CORMORAN TEAM

CORMORAN TEAM

61 pkt.
#105
PAJK

PAJK

61 pkt.
#106
SPINMAD SIEMIATYCZE

SPINMAD SIEMIATYCZE

56 pkt.
#107
Twoja Energia Fishing Team

Twoja Energia Fishing Team

54 pkt.
#108
Team Pro Zander

Team Pro Zander

53 pkt.
#109
ROBTOM fish

ROBTOM fish

50 pkt.
#110
Aluma Craft Pro Team Bielsko Biała

Aluma Craft Pro Team Bielsko Biała

47 pkt.
#111
GrubeRyby

GrubeRyby

0 pkt.
#112
Team Szczupaczek

Team Szczupaczek

0 pkt.
#113
Grodzkie.pl

Grodzkie.pl

0 pkt.
#114
Marcin - Family Fishing Adventures

Marcin - Family Fishing Adventures

0 pkt.
#115
Bieszczady Fishing Team

Bieszczady Fishing Team

0 pkt.
#116
PIKEOHOLIK TEAM

PIKEOHOLIK TEAM

0 pkt.
#117
Czarny Koń Team

Czarny Koń Team

0 pkt.
#118
Podajacze.pl

Podajacze.pl

0 pkt.
#119
Team Baracuda

Team Baracuda

0 pkt.
#120
TEAM Z NAD WISŁY

TEAM Z NAD WISŁY

0 pkt.
#121
Różowe gumofilce

Różowe gumofilce

0 pkt.
#122
Orzysz M&M

Orzysz M&M

0 pkt.
#123
Luck-Med Team

Luck-Med Team

0 pkt.
#124
Augustów Team

Augustów Team

0 pkt.
#125
Lucky John Polska

Lucky John Polska

0 pkt.
#126
Szwagry TEAM Orzysz

Szwagry TEAM Orzysz

0 pkt.
#127
MK Koło Orzysz

MK Koło Orzysz

0 pkt.
#128
LFNM

LFNM

0 pkt.
#129
Team Dragon Powiśle

Team Dragon Powiśle

0 pkt.
#130
Okoń Olsztyn II

Okoń Olsztyn II

0 pkt.
#131
BOLEK I LOLEK

BOLEK I LOLEK

0 pkt.
#132
Jarek

Jarek

0 pkt.
#133
MANYFIK TEAM ŻUŁAWY

MANYFIK TEAM ŻUŁAWY

0 pkt.
#134
Lures.pl

Lures.pl

0 pkt.
#135
NITRO FISHING TEAM

NITRO FISHING TEAM

0 pkt.
#136
Markus

Markus

0 pkt.
#137
Rafał Grodzkie.pl

Rafał Grodzkie.pl

0 pkt.
#138
Fishing Division Women

Fishing Division Women

0 pkt.
#139
SM TUSZYŃSCY

SM TUSZYŃSCY

0 pkt.
#140
JAREK Grodzkie.pl

JAREK Grodzkie.pl

0 pkt.
#141
robson

robson

0 pkt.
#142
Yamakato

Yamakato

0 pkt.
#143
Fisching Division

Fisching Division

0 pkt.
#144
Barduta.pl

Barduta.pl

0 pkt.
#145
Przemek Kata

Przemek Kata

0 pkt.
#146
e-rybka.pl

e-rybka.pl

0 pkt.
#147
Barduta.pl II

Barduta.pl II

0 pkt.
#148
Damian-Przynęta Suchy Las

Damian-Przynęta Suchy Las

0 pkt.
#149
Rafał Komorowski

Rafał Komorowski

0 pkt.
#150
Callies Fishing Team

Callies Fishing Team

0 pkt.
#151
Fishing4funPoland_1

Fishing4funPoland_1

0 pkt.
#152
Fishing4funPoland_3

Fishing4funPoland_3

0 pkt.
#153
Team SPINMAD

Team SPINMAD

0 pkt.
#154
Mariusz Wojciechowski

Mariusz Wojciechowski

0 pkt.
#155
TEAM Szczupaczek

TEAM Szczupaczek

0 pkt.
#156
Wędkarstwo Mazury

Wędkarstwo Mazury

0 pkt.
#157
Fishing4fun_4

Fishing4fun_4

0 pkt.
#158
Jurassic Pike

Jurassic Pike

0 pkt.
#159
Kamila Zdrojewska-Nowak

Kamila Zdrojewska-Nowak

0 pkt.
#160
Jump Fishing - Czarny Donnay

Jump Fishing - Czarny Donnay

0 pkt.
#161
Samborteam

Samborteam

0 pkt.
#162
Karola

Karola

0 pkt.
#163
Zwdwkpw

Zwdwkpw

0 pkt.
#164
KLUPSON

KLUPSON

0 pkt.
#165
JURASSIC PIKE

JURASSIC PIKE

0 pkt.
#166
Wedkarstwo Mazury

Wedkarstwo Mazury

0 pkt.
#167
Jump Fishing

Jump Fishing

0 pkt.
#168
Dziurawy Donnay

Dziurawy Donnay

0 pkt.
#169
(KIDS) Jakub Nowak

(KIDS) Jakub Nowak

0 pkt.
#170
(KIDS) Wojtek Nowak

(KIDS) Wojtek Nowak

0 pkt.
#171
Jack&Jack

Jack&Jack

0 pkt.
#172
Michał Zemke

Michał Zemke

0 pkt.
#173
EC Logistic&Etisoft

EC Logistic&Etisoft

0 pkt.
#174
FiskeBamse

FiskeBamse

0 pkt.
#175
Vikings

Vikings

0 pkt.
#176
Wędkareczka_Alex

Wędkareczka_Alex

0 pkt.
#177
paweł ostrołęka

paweł ostrołęka

0 pkt.
#178
Adam Ostrołęka

Adam Ostrołęka

0 pkt.
#179
Fish On

Fish On

0 pkt.
#180
Patelnia Squad

Patelnia Squad

0 pkt.
#181
Piotr Henzel

Piotr Henzel

0 pkt.
#182
Team Wędkarski Norwegia

Team Wędkarski Norwegia

0 pkt.
#183
Kapishon Fishing

Kapishon Fishing

0 pkt.
#184
Jump Fishing II

Jump Fishing II

0 pkt.
#185
Antoni Ochalik -Keitech

Antoni Ochalik -Keitech

0 pkt.
#186
Qlawy Fishing Team

Qlawy Fishing Team

0 pkt.
#187
JMC Adventure III

JMC Adventure III

0 pkt.
#188
NORTHSILVER

NORTHSILVER

0 pkt.
#189
EVINRUDE

EVINRUDE

0 pkt.
#190
Fishing4funPoland_5

Fishing4funPoland_5

0 pkt.
#191
Team Wave

Team Wave

0 pkt.
#192
74 team

74 team

0 pkt.
#193
Jerzy Wodecki

Jerzy Wodecki

0 pkt.
#194
74 team 2

74 team 2

0 pkt.
#195
Teść

Teść

0 pkt.
#196
Krzysztof Krzyszczyk

Krzysztof Krzyszczyk

0 pkt.
#197
Narybyfinlandia.pl - Mariusz

Narybyfinlandia.pl - Mariusz

0 pkt.
#198
Grefteam

Grefteam

0 pkt.
#199
Romekj

Romekj

0 pkt.
#200
LEECH

LEECH

0 pkt.
#201
Manyfik Szczecin

Manyfik Szczecin

0 pkt.
#202
Aneta Figiel-Bondarenko

Aneta Figiel-Bondarenko

0 pkt.
#203
Paweł Bondarenko

Paweł Bondarenko

0 pkt.
#204
Pike Attack Team

Pike Attack Team

0 pkt.
#205
Team GRAFF

Team GRAFF

0 pkt.
#206
Podatnicy 2

Podatnicy 2

0 pkt.
#207
GRUBYSQUAD

GRUBYSQUAD

0 pkt.
#208
Aspius-Fishing Team

Aspius-Fishing Team

0 pkt.
#209
JMC ADVENTURE IV

JMC ADVENTURE IV

0 pkt.
#210
Halibut

Halibut

0 pkt.
#211
Power Crazy Fish

Power Crazy Fish

0 pkt.
#212
halibut

halibut

0 pkt.
#213
(KIDS) Wojtek - K1@Junior2

(KIDS) Wojtek - K1@Junior2

0 pkt.
#214
Paweł Pachucki

Paweł Pachucki

0 pkt.
#215
Pyskowice Team

Pyskowice Team

0 pkt.
#216
Narybyfinlandia - Szymon

Narybyfinlandia - Szymon

0 pkt.
#217
Wadoń Team

Wadoń Team

0 pkt.
#218
Skrzypczyk Marcin

Skrzypczyk Marcin

0 pkt.
#219
Lukasz Paprak team

Lukasz Paprak team

0 pkt.
#220
Wilczek Paprak team

Wilczek Paprak team

0 pkt.
#221
Ewita Fishing Team

Ewita Fishing Team

0 pkt.
#222
Garnek Team

Garnek Team

0 pkt.
#223
Marcin Fishing

Marcin Fishing

0 pkt.
#224
JMC Adventure V

JMC Adventure V

0 pkt.
#225
norbert_z

norbert_z

0 pkt.
#226
STEPANOW-FISHING-E

STEPANOW-FISHING-E

0 pkt.
#227
STEPANOW-FISHING-K

STEPANOW-FISHING-K

0 pkt.
#228
Dawid Toczek

Dawid Toczek

0 pkt.
#229
Tomasz Kowal

Tomasz Kowal

0 pkt.
#230
Lukasz Świerk

Lukasz Świerk

0 pkt.
#231
Romek Sujka

Romek Sujka

0 pkt.
#232
Witek Bies

Witek Bies

0 pkt.
#233
Marek Kuchta

Marek Kuchta

0 pkt.
#234
Extra Team

Extra Team

0 pkt.
#235
Merlin Team

Merlin Team

0 pkt.
#236
Power Fish

Power Fish

0 pkt.
#237
ALEKS TEAM

ALEKS TEAM

0 pkt.
#238
Okoniaki

Okoniaki

0 pkt.
#239
Mazurak

Mazurak

0 pkt.
#240
Stynka Team

Stynka Team

0 pkt.
#241
CR Team

CR Team

0 pkt.
#242
CR Team Aleksander

CR Team Aleksander

0 pkt.
#243
Pike Master

Pike Master

0 pkt.
#244
Artur Fisher

Artur Fisher

0 pkt.
#245
Pawełex

Pawełex

0 pkt.
#246
Małecki Team

Małecki Team

0 pkt.
#247
Friend Fish

Friend Fish

0 pkt.
#248
RAP Team

RAP Team

0 pkt.
#249
BAKA skład

BAKA skład

0 pkt.
#250
Fishing Mister

Fishing Mister

0 pkt.
#251
Koło PIK

Koło PIK

0 pkt.
#252
Maki Fish

Maki Fish

0 pkt.
#253
River CAT

River CAT

0 pkt.
#254
NARA Team

NARA Team

0 pkt.
#255
OLEK Wisła

OLEK Wisła

0 pkt.
#256
BUG Adam

BUG Adam

0 pkt.
#257
Odra Śląsk

Odra Śląsk

0 pkt.
#258
Perch Team

Perch Team

0 pkt.
#259
RAKI Team

RAKI Team

0 pkt.
#260
Kormoran 2000

Kormoran 2000

0 pkt.
#261
Czapla skład

Czapla skład

0 pkt.
#262
Kuter Fish

Kuter Fish

0 pkt.
#263
Wawa Fisher

Wawa Fisher

0 pkt.
#264
Krakowiak Boat

Krakowiak Boat

0 pkt.
#265
Kwisa Trol

Kwisa Trol

0 pkt.
#266
Mazurskie Eldorado

Mazurskie Eldorado

0 pkt.
#267
(KIDS) Szymon - GRUBYSQUAD V2

(KIDS) Szymon - GRUBYSQUAD V2

0 pkt.
#268
Black Team

Black Team

0 pkt.
#269
ZDR Fishing Team

ZDR Fishing Team

0 pkt.
#270
Predator Fishing Scotland

Predator Fishing Scotland

0 pkt.
#271
Predator Fishing Scotland 2

Predator Fishing Scotland 2

0 pkt.
#272
Jmof

Jmof

0 pkt.
#273
Callies Fishing Girl

Callies Fishing Girl

0 pkt.
#274
Paweł Kaźmierz Team

Paweł Kaźmierz Team

0 pkt.
#275
MC ZANDER TEAM

MC ZANDER TEAM

0 pkt.
#276
 BerleyPro1

BerleyPro1

0 pkt.
#277
Team Nowaki

Team Nowaki

0 pkt.
#278
Sportex Team Polska

Sportex Team Polska

0 pkt.
#279
Herakles Team Polska

Herakles Team Polska

0 pkt.
#280
SMART Fishing Team

SMART Fishing Team

0 pkt.
#281
Shark-JIg-Team

Shark-JIg-Team

0 pkt.
#282
Michał Kaźmierz Team

Michał Kaźmierz Team

0 pkt.
#283
Żorwit-tom

Żorwit-tom

0 pkt.
#284
Zemanova

Zemanova

0 pkt.
#285
Team Poziomica

Team Poziomica

0 pkt.
#286
AKAPIA

AKAPIA

0 pkt.
#287
Florek Team

Florek Team

0 pkt.
#288
JMC ADVENTURE VI

JMC ADVENTURE VI

0 pkt.
#289
Jack Daniels Fishing Team 1

Jack Daniels Fishing Team 1

0 pkt.
#290
Jack Daniels Fishing Team

Jack Daniels Fishing Team

0 pkt.
#291
#Mayo

#Mayo

0 pkt.
#292
Piotr-Przynęta Suchy Las

Piotr-Przynęta Suchy Las

0 pkt.
#293
Radek -Przynęta Suchy Las

Radek -Przynęta Suchy Las

0 pkt.
#294
(KIDS) Tymon - FamilyFishingAdventures

(KIDS) Tymon - FamilyFishingAdventures

0 pkt.
#295
(KIDS) Jeremi - FamilyFishingAdventures

(KIDS) Jeremi - FamilyFishingAdventures

0 pkt.
#296
Bestfishingdeal

Bestfishingdeal

0 pkt.
#297
Robert Kralski

Robert Kralski

0 pkt.
#298
Kamil Grzelak

Kamil Grzelak

0 pkt.
#299
Kamil Czermiński

Kamil Czermiński

0 pkt.
#300
JP Fishing

JP Fishing

0 pkt.
#301
(KIDS) Mati Kondracki

(KIDS) Mati Kondracki

0 pkt.
#302
uczeń dziurawego donnaya

uczeń dziurawego donnaya

0 pkt.
#303
Uczeń Dziurawego Donnaya

Uczeń Dziurawego Donnaya

0 pkt.
#304
MFT Aleksandra

MFT Aleksandra

0 pkt.
#305
(KIDS) MFT Kuba

(KIDS) MFT Kuba

0 pkt.
#306
JMC ADVENTURE VII

JMC ADVENTURE VII

0 pkt.
#307
Salmo/Fox Rage

Salmo/Fox Rage

0 pkt.
#308
(KIDS) Miłosz - Salmo/Fox Rage

(KIDS) Miłosz - Salmo/Fox Rage

0 pkt.
#309
TEAP POZIOMICA II

TEAP POZIOMICA II

0 pkt.
#310
Jacek Wach

Jacek Wach

0 pkt.
#311
Romek Moiza

Romek Moiza

0 pkt.
#312
Jarosław Mila

Jarosław Mila

0 pkt.
#313
Kozik team

Kozik team

0 pkt.
#314
Lukasz Wiertło

Lukasz Wiertło

0 pkt.
#315
Grzegorz Jurczyk

Grzegorz Jurczyk

0 pkt.
#316
Rybiarz

Rybiarz

0 pkt.
#317
Bruk Skład

Bruk Skład

0 pkt.
#318
Jack&Jack2

Jack&Jack2

0 pkt.
#319
Jarek Tkacz

Jarek Tkacz

0 pkt.
#320
Miro Team

Miro Team

0 pkt.
#321
Wiesiu Ekipa

Wiesiu Ekipa

0 pkt.