Skrócona relacja z I edycji Garmin Fishing League

social social

Zapraszamy do obejrzenia skróconej relacji z zawodów Garmin Fishing League - Savage Gear Challenge. 

Liga GFL ruszyła pełną parą. Pierwszą edycję czyli Savage Gear Challenge mamy już za sobą.  Dzisiaj przekazujemy Wam skróconą relację z przebiegu zawodów, które odbyły się w Wędkarskim Sercu Mazur, na jeziorze Orzysz. 

Naszym celem jest wyłonienie najlepszych teamów spiningowych w Polsce. 

Jesteśmy w trakcie przygotowywania pełnej relacji, która mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu. To będzie kolejna nowinka, nad którą pracujemy i spieszymy się, żeby pokazać ją Wam jak najszybciej. Dzięki kamerom które były zamontowane na łodziach, oraz tym z czapek liderów, mamy całe góry materiału z których będziemy wybierali najlepsze momenty. 

Na pierwszej edycji rozdaliśmy nagrody warte ponad 50 000 zł. Zwycięzcy I edycji odpłynęli z Orzysza na najnowszych BellyBoat od Savage Gear, wyposażonych w echosondy firmy Garmin, uzbrojeni po zęby w nowości na rok 2019 od Savage Gear i Okuma, oraz nagrody pieniężne w wysokości 10 000 złotych. Do puli nagród finału Garmin Fishing League który odbędzie się na jeziorze Dzierżno Duże trafia z pierwszej edycji 6300 zł. Kwota ta, zgodnie z regulaminem będzie rosła z każdym kolejnym zawodnikiem zapisanym na zawody. 

To były rekordowe zawody w Polsce! Podczas dwóch dni zawodów, zawodnicy złowili aż 309 miarowych szczupaków, a największy z nich mierzył 94 centymetry. 

Prosimy piszcie do nas o swoich uwagach i pomysłach na przyszłe sezony ligi Garmin Fishing League. Chcemy dostawać od Was takie informacje, ponieważ, tak naprawdę to WY tworzycie ligę. 

Na kolejną edycję zapraszamy do 13-14.07 nad jezioro Turawskie. 

Zapisy trwają 

Pozostałe nowości