Rybomania i konkursy

social social

Zaprosznie na targi Rybomania i konkursy GFL

Rybomania i konkursy

W związku, że już w tym tygodniu odbędą się kolejne już targi Rybomania w Poznaniu, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasze stoisko, gdzie będziecie mogli "podotykać" najnowsze urządzenia od marki Garmin, porozmawiać z nami o lidze, w której czeka na Was sporo nowości w tym roku, jak również zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach, które będą się ukazywać na naszym FB.

Już dziś startujemy z pierwszym z nich, a o zasadach przeczytajcie proszę poniżej w regulamine tej zabawy:

 1. Organizatorem konkursów jest Fishing League Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu 41-807, przy ulicy G. Zapolskiej 37A/4, NIP 648-279-32-25
 2. Regulamin dotyczy poniższych zadań konkursowych, publikowanych na FB Garmin Fishing League:
 • Zadanie nr1 - wyślij nam swoje ulubione zdjęcie z ryb - rozstrzygnięcie nastąpi w sobotę 07.03.2020 o godzinie 13-tej.
 • Zadanie nr2 - wymyśl pytanie przewodnie dla zawodników którzy wezmą udział w inauguracji sezonu 2020 w Orzyszu - rozstrzygnięcie nastąpi w sobotę 07.03.2020 o godzinie 14-tej.
 • Zadanie nr3 - Wybierz ulubione zdjęcie z galerii na naszej stronie www.fishingleague.pl i dopisz do niej zabawny mem lub dymek.- rozstrzygnięcie nastąpi w niedzielę 08.03.2020 o godzinie 13-tej.
 • Zadnie nr4 - oznacz nas na zdjęciu z targów Rybomania 2020 w Poznaniu i umieść link do Twojego posta w komentarzu – zwycięzców wyłonimy 10.03.2020r.
 1. Każdy z powyższych konkursów rozpoczyna się z chwilą publikacji posta na naszym profilu FB.
 2. Nagrodami w konkursach są zestawy gadżetów związane z ligą Garmin Fishing League oraz firmą Garmin w tym m.in. :
 • Kubki metalowe GFL
 • Kominy GFL
 • T-shirty
 • Zestawy odzieży termicznej GFL
 1. Nagrody będą do odbioru na stoisku Garmin podczas targów Rybomania 2020 w Poznaniu. W przypadku braku możliwości osobistego odbioru nagrody prosimy o kontakt info@fishingleague.pl
 2. Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba, która polubiła FB Garmin Fishing League oraz post konkursowy, oraz wypełniła zadanie konkursowe.
 3. Odpowiedzi na zadania konkursowe należy zamieszczać w komentarzach pod postem który dotyczy danego konkursu.
 4. Uczestnicy mogą przesłać nieograniczoną liczbę odpowiedzi konkursowych.
 5. Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi które zostaną wyłonione przez jury w którego skład wchodzą Tomasz Kurnik, Maciej Żejmo oraz Sandra Barylska.
 6. Wyniki każdego konkursu zostaną ogłoszone na FB Garmin Fishing League.

 Zapraszamy!

Pozostałe nowości