Rozpoczęcie sezonu 2020 ligi GFL

social social

Kilka słów o tym, czego możecie się spodziewać w nadchodzącym sezonie.

Rozpoczęcie sezonu 2020 ligi GFL

Rozpoczęcie sezonu 2020 ligi GFL.

Jak wiecie, właśnie ruszyły zapisy na nadchodzący sezon 2020.

Czym będzie się różnił od poprzedniego?

Na początek chcielibyśmy, żebyście zapoznali się z regulaminem, który został znacznie rozbudowany i przygotowany tak aby wyjaśnić kwestie, które w minionym sezonie były przez Was omawiane. Staraliśmy się przygotować go bardzo dokładnie, choć jak sami wiecie nie wszystko można do końca przewidzieć więc w dalszym ciągu będziemy zbierać od Was uwagi, które są dla nas bardzo cenne.

Z poważnych zmian należy zapewne dodać, że zmieniliśmy punktację w poszczególnych edycjach,  o czym możecie poczytać w regulaminie.

Trzeba też wspomnieć, że na Wasze prośby do klasyfikacji całego sezonu ligi zaliczać się będzie sześć z ośmiu tur. Uważamy, że to słuszna zmiana, bo każdy z Was może w jednym z terminów zawodów brać ślub czy też mieć inny ważny powód, który nie pozwoli do nas przyjechać.

Łowiska

Większość zbiorników na nasze zawody pokrywa się z tymi, które były w sezonie 2019, m.in. z tego powodu, że były to wody „trafione”, na których biliście rekord za rekordem.

Wypadło nam z kalendarza Zegrze, które okazało się łowiskiem jak najbardziej odpowiednim do rozgrywania tam naszej ligi, jednakże w interesującym nas terminie odbędą się tam spinningowe mistrzostwa świata teamów z łodzi federacji CIPS. W związku z tym, przygotowaliśmy nie lada wyzwanie: Wisła w Grudziądzu, właściwie bez ograniczenia sektora zawodów.

Jest to na pewno woda trudna, kontrowersyjna i wymagająca od zawodników wykazania się nie lada umiejętnościami, a o to w naszej lidze właśnie chodzi.

Na pewno godnym uwagi jest fakt, że jako pierwsi podjęliśmy też ryzyko organizacji tak dużej imprezy na rzece, ale jesteśmy przekonani, że ta rywalizacja przyniesie wiele pozytywnych niespodzianek.

Sezon 2020 otworzymy już 1 maja na jeziorze Orzysz, o którym napiszemy w kolejnych aktualnościach. 

O co walczymy w sezonie 2020?

Tak jak w sezonie 2019, w każdej z edycji będą czekały na Was niesamowite nagrody rzeczowe jak też czeki z gotówką.

Jednak najcenniejszą nagrodą będzie zdobycie tytułu Fishing League Chmpion 2020. Tak jak w sezonie 2019 nasi mistrzowie będą reprezentowali nas i polskie barwy na zawodach World Predator Classic w Holandii.

W tym roku nasi aktualni mistrzowie Team Podatnicy już w czerwcu 2020 staną do walki z najlepszymi teamami w Europie.  Z tej niesamowitej imprezy będziemy zdawać Wam relację.

Sezon 2020 nadchodzi wielkimi krokami, wpadnijcie na nasze stoisko na targach Rybomania w Poznaniu i pytajcie o szczegóły, chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

 

Pozostałe nowości