Quantum Challenge

social social

Jesteście gotowi podjąć wyzwanie Quantum? 

Quantum Challenge

Ponad 800 ha lustra wody, 100 drużyn i 2 tury zawodów – tak w skrócie będzie wyglądać Quantum Challenge na Jeziorze Sławskim. 

Quantum to marka, która nierozerwalnie wiąże się z połowem ryb drapieżnych, a szczególnie ze spinningiem. W związku z tym nie mogło nas zabraknąć w Garmin Fishing League.

 

Polowanie zarówno na słodkowodne jak i morskie drapieżniki to nasz konik, w związku z tym w ramach marki Quantum funkcjonują jeszcze dwa projekty tj. Mr. Pike skierowany do miłośników „klasyki”, czyli wędkowania na żywe i martwe przynęty oraz obecnie samodzielnie funkcjonujący Magic Trout.  

Wspólnie z 8 innymi markami należymy do jednej z największych firm wędkarskich w Europie - Zebco Europe. Dodatkowo od minionego sezonu ściśle współpracujemy z niekwestionowanym światowym liderem w produkcji sztucznych przynęt – amerykańskim Mann’s.

14 i 15 września spotykamy się nad Jeziorem Sławskim, gdzie odbędą się najlepsze zawody spinningowe w Polsce, okraszone świetnym klimatem i nagrodami spod znaku Quantum.

 

P.S. Wybór terminu był nieprzypadkowy, w końcu wtedy zaczyna się sezon na „grubego zwierza”.

Jesteście gotowi przyjąć to wyzwanie?

Pozostałe nowości