Nowość silnik trollingowy Force - łowienie ryb nabiera mocy

social social

Najmocniejszy i najwydajniejszy silnik trollingowy

Najmocniejszy i najwydajniejszy silnik trollingowy

  • Dysponuje mocą, która jest w stanie przezwyciężyć wiatr i prąd, oraz wydajnością, która umożliwia łowienie ryb przez cały dzień.
  • Bezprzewodowa integracja z ploterem nawigacyjnym i wbudowany autopilot pozwalają dotrzeć do ryb, a także zapewniają blokadę kotwicy, która utrzymuje łódź w miejscu.
  • Bezprzewodowy pedał nożny zapewnia natychmiastową kontrolę i krótki czas reakcji. Obsługa i sterowanie jak za pomocą pedału cięgnowego.
  • Zawiera zintegrowane tradycyjne echosondy CHIRP, Ultra High-Definition ClearVü i SideVü o niezauważalnym poziomie zakłóceń sygnału.
  • Pływający pilot zdalnego sterowania zapewnia pełną kontrolę nad silnikiem trollingowym i proste sterowanie za pomocą gestów.

Przejdź na wyższy poziom wędkarstwa dzięki Force. Silnik Force to najmocniejszy i najwydajniejszy silnik trollingowy1 do wody słodkiej 57” (144,78umożliwia korzystanie z funkcji nawigacji, autopilota i blokady kotwicy. Użyj precyzyjnej blokady kotwicy, aby zatrzymać łódź w jednym miejscu podczas łowienia ryb. Force ma wygodny, bezprzewodowy pedał nożny, który zapewnia natychmiastową kontrolę i szybkość reakcji. Obsługa i sterowanie jak za pomocą pedału cięgnowego. Zintegrowana echosonda o rozdzielczości Ultra High-Definition zapewnia wyraźniejsze wyświetlanie ryb i innych obiektów. Urządzenie jest również wyposażone w ręczny pilot zdalnego sterowania z wbudowanym wyświetlaczem czytelnym w świetle słonecznym. Pilot zdalnego sterowania zapewnia pełną kontrolę nad silnikiem zaburtowym oraz sterowanie za pomocą gestów cm). Bezprzewodowa łączność z ploterem nawigacyjnym 

Mocny, wydajny i cichy

Wszystkie trzy zalety w jednym. Silnik trollingowy Force dysponuje mocą, która umożliwia szybkie przemieszczanie się na wodzie oraz jest w stanie przezwyciężyć wiatr i prąd. Pomimo tak dużej mocy jest to również najwydajniejszym silnikiem trollingowym, na który można liczyć przez cały dzień. A przy tym działa naprawdę cicho. Napęd wykorzystujący niezwykle wydajny silnik bezszczotkowy pracuje przy napięciu 36 V lub 24 V. Podczas pracy przy napięciu 24 V zapewnia siłę ciągu porównywalną do silników pracujących przy napięciu 36 V. Najmocniejszy, najwydajniejszy i najcichszy silnik zaburtowy – to wszystko, czego możesz oczekiwać od silnika zaburtowego.

Więcej na stronie https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/610414/

Pozostałe nowości