Mikado Challenge

social social

Czy jesteście gotowi na Mikado Challenge? 

Mikado Challenge

13-14 lipiec 2019

Jezioro Turawskie.

Mikado Challenge w ramach cyklu Garmin Fishing League.

Prawdziwe emocje, duża dawka pozytywnej energii, moc adrenaliny, atrakcyjne nagrody, i co najważniejsze - RYBY! A to wszystko okraszone wspaniałą atmosferą wędkarskiej imprezy w doborowym towarzystwie.

Satysfakcjonująca współpraca z marką Garmin sprawiła, że nie mogło zabraknąć nas na Garmin Fishing League. Nasze połączone siły już nieraz ukazały niezwykłą moc współdziałania, udowodniając, że razem można więcej.

undefined

Zmotywowani zeszłorocznymi sukcesami Mikado Fishing Team na Garmin Fishing Series - Tomasz Nierada, I miejsce w kategorii Kayak; Michał Załucki, Mariusz Walczyk, II miejsce w kategorii Boat – ogłaszamy gotowość do dalszego działania i podjęcia wraz z Wami wyzwania.

undefined

Start zawodów Garmin Fishing League, w ramach których odbędzie się Mikado Challenge, zbiegł się ze szczególnym dla nas wydarzeniem. W 2019 roku marka Mikado obchodzi nietuzinkowy jubileusz, 30 lat obecności na rynku wędkarskim!

Od początku istnienia prężnie działamy i stale rozwijamy się, aby sprostać wszystkim wymaganiom, jakie niesie ze sobą szeroko pojęte wędkarstwo. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata działalności, przekłada się na jakość oraz praktyczne zastosowanie naszych produktów. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które wzbogacają technologicznie ofertę, windując wędkarstwo na najwyższy poziom.

undefined

Hasłem przewodnim Mikado jest Total Fishing, które w sposób dosłowny odzwierciedla naszą szeroką ofertę, dostosowaną do wędkarstwa totalnego. Nie będziemy jednak ukrywać, że to właśnie spinning zajmuje wśród wszystkich technik wędkarskich, szczególne miejsce w naszym sercu. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze produkty zdobywają wiele prestiżowych nagród zarówno w kraju, jak i zagranicą, a wiele z nich od lat określa się mianem legendarnych. Jednak czym byłaby sztuka tworzenia, gdyby nie Wy! Przeżyjmy wspólnie ten niepowtarzalny jubileuszowy czas podczas Mikado Challange. Spotkajmy się - zarówno na wodzie, podczas rywalizacji, w której także będziemy brać czynny udział, jak i podczas luźnych dyskusji o rybach czy sprzęcie. Przez cały czas trwania imprezy będziemy do Waszej dyspozycji. Gwarantujemy wiele atrakcji i ogromną dawkę adrenaliny.

undefined

13-14 lipca czekamy nad Jeziorem Turawskim. Podejmijcie wraz z nami wyzwanie, którego szerokie echo będzie jeszcze długo obijało się po jego zakończeniu. Mikado Challenge – zawody spinningowe, na których nie może Was zabraknąć.

undefined

Czy jesteście gotowi na Mikado Challenge na Turawie?

"Ekipa Mikado Fishing Team"

Pozostałe nowości