Jak zapisać drużynę na zawody?

social social

Instrukcja która krok po kroku ,przeprowadzi Was przez proces rejestracji drużyny. 

Jak zapisać drużynę na zawody?

Jeśli już zarejestrowałeś swoją drużynę w lidze, proces zapisywania na zawody jest dla Ciebie jasny. 

Jeśli jednak robisz to po raz pierwszy, ta instrukcja poprowadzi Cię przez cały proces rejestracji. 

Zacznijmy od strony głównej

undefined

Znajdziesz na niej niebieski przycisk "Zaloguj się", za pomocą którego będziesz logował się do swojego konta. 

Na początku jednak, musisz zarejestrować swoją drużynę. Służą do tego trzy czerwone przyciski "Zarejestruj", "Rejestracja Teamu " oraz "Zapisz się". Kliknij w jeden z nich, aby przejść do procesu rejestracji drużyny. 

undefined

Teraz uzupełnij wszystkie informacje o swojej drużynie. Informacje które podasz, będą widoczne w panelu drużyny również dla innych uczestników. Pamiętaj, że adres mailowy który podajesz będzie zarówno adresem za pomocą którego będziemy się z Tobą komunikować. Jest on widoczny Tylko dla nas. Sprawdź dwa razy poprawność adresu. 

undefined

Możesz zamieścić zdjęcie swojej drużyny o maksymalnej wielkości 1 Mb. Zdjęcia niecenzuralne będą usuwane przez Administratora. jeśli Twoje zdjęcie będzie w jakikolwiek sposób naruszało sportowy charakter wędkarstwa, zostaniesz poproszony o jego zmianę. 

Konieczne jest zaakceptowanie wszystkich zgód oraz regulaminu, który znajdziesz na stronie https://fishingleague.pl/regulamin/

Kliknij "ZAŁÓŻ TEAM", zostaniesz przeniesiony do strony z zawodami. 

undefined

Na tej stronie widzisz, jakie zawody są dostępne. Wybierz jedno z nich poprzez kliknięcie "ZAPISZ SIĘ" w polu wybranych zawodów. 

undefined

Pamiętaj o akceptacji regulaminu. 

undefined

Jeśli się pomyliłeś i chcesz wybrać inne zawody kliknij niebieski przycisk "REZYGNUJĘ" i wybierz inne zawody. 

Jeśli wszystko się zgadza, kliknij czerwony przycisk "ZAPISZ". 

undefined

GOTOWE! Własnie zarejestrowałeś swój team na stronie i zapisałeś na zawody. 

Na adres mailowy który został podany podczas rejestracji drużyny wyślemy wiadomość z dalszymi krokami oraz numer konta do dokonania przelewu. Jeśli w ciągu jednego dnia nie otrzymasz od nas wiadomości, skontaktuj się proszę z nami pisząc na adres info@fishingleague.pl W wiadomości podaj dane takie jak nazwa zarejestrowanego teamu, nr ID oraz informację jakich zawodów dotyczy pytanie. Postaramy się pomóc najszybciej jak to będzie możliwe. 

Pozostałe nowości