Daiwa Challenge

social social

Czy jesteście gotowi na Daiwa Challenge?

Daiwa Challenge

Już w dniach 26-27 października postawimy Wam wyzwanie podczas zawodów z serii Garmin Fishing League. Spotkamy się na bardzo wymagającym łowisku jakim jest jezioro Zegrzyńskie.  Te 3030 ha wody o długości ponad 41 km, niejednemu wędkarzowi przysporzyło sporo trudności.

Daiwa Challenge będzie ostatnią edycją zawodów Garmin Fishing League w tym roku, dlatego poziom trudności musi być adekwatny. To będzie decydujące starcie na drodze do finału.

undefined

Wspieramy Was globalnie na rynkach całego świata już od ponad 60 lat. Dlatego nie mogło nas zabraknąć przy organizacji największego wędkarskiego wydarzenia w Polsce. Główna siedziba oraz część naszych fabryk znajduje się w Japonii – skąd firma się wywodzi. Jesteśmy liderem w zakresie wprowadzania nowoczesnych zastosowań w budowie kołowrotków. Nasze wyjątkowo innowacyjne rozwiązania zaczerpnięte są nawet z technologii kosmicznych – mowa tu o oleju magnetycznym MagSealed  - używanym do przesyłania paliwa do promów poruszających się w naszej przestrzeni kosmicznej. Dzięki MagSealed stworzyliśmy barierę nieprzenikalną dla wody, drobin brudu i kryształków soli. Wprowadziliśmy olej magnetyczny do konstrukcji korpusu, rolki prowadzącej oraz do łożyska – dzięki czemu praca kołowrotków jest aksamitnie płynna i lekka. Każdy użytkownik naszych flagowych kołowrotków Exist, Morethan, Certate a także niezawodnych Ballistic, Luvias, Caldia, Cast’izm oraz świetnych w relacji ceny do jakości Freams, Fuego czy kultowej Saltigi może bez wahania przyznać, że wyprawa nad wodę z takim sprzętem to absolutnie niezwykła przyjemność i wielka przygoda.

undefined

Nasz gigantyczny koncern, poza Japonią, ma swoje Autoryzowane  Przedstawicielstwa oraz centra produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, w Australii, na Tajwanie, we Francji, Tajlandii oraz w Niemczech. W  1977 roku Daiwa uruchomiła wytwarzanie najwyższej klasy wędek również w  Szkocji w Wishaw. To wyjątkowe miejsce, ponieważ jest jednym z niewielu już istniejących bastionów europejskiej tradycji w tworzeniu sprzętu wędkarskiego – słynie z doskonale dopracowanych wędek oraz tyczek wyczynowych. Niektóre spośród nich posiadają nawet dożywotnią gwarancję.

undefined

Inżynierowie Daiwa wciąż szukają nowych rozwiązań aby Was zaskoczyć i oczarować. Niedawno do naszych kołowrotków wprowadzono nową koncepcję LT (Light & Tough) – zasada jest prosta – kołowrotek ma być KOMPAKTOWY, MOCNY, LEKKI I SOLIDNY. I takie właśnie są nasze najnowsze modele: Exist LT, Ballistic LT, Caldia LT, Freams LT, Fuego LT, Exceler LT, Legalis LT, Ninja LT, seria Prorex LT oraz właśnie pojawiający się Certate LT. Koncepcja LT jest obecna w coraz to nowszych modelach i zyskuje z każdym miesiącem większą ilość fanów i użytkowników  - bardzo nas to cieszy gdyż to dla nas konkretny wyznacznik, że podążamy właściwą drogą innowacji.

undefined

Nowoczesny wędkarz chce łowić sprzętem niezawodnym, lekkim, o designerskim wyglądzie, od ulubionej sprawdzonej marki Daiwa. Bogaty wachlarz naszej oferty pozwala każdemu prawdziwemu łowcy na wybór któregoś z naszych rewolucyjnych kołowrotków w szerokim zakresie cen  - tu każdy znajdzie coś na miarę potrzeb w odniesieniu do możliwości.

undefined

Nasze produkty są corocznie nagradzane na międzynarodowych targach Efttex  - ostatnio otrzymaliśmy nagrodzę za najlepszy kołowrotek spinningowy dla Exist LT oraz za najlepszy multiplikator dla Ryoga HL i bagaż.

undefined

Wędki naszej produkcji to także przedmiot pożądania poszukiwaczy prawdziwych emocji wędkarskich. Każdy typ łowienia zasługuje na szczególne podejście do tematu i my właśnie na tym się skupiamy. Tworząc nasze wędziska wybieramy najlepsze kompozyty włókien węglowych, niezwykle lekkie przelotki AGS, maty węglowe układamy trójwymiarowo (3DX), stosujemy kompozyty o podwyższonej odporności na skręcanie (X45), specjalne połączenia czopowe V-JOINT oraz łączymy żywicę z włóknami węglowymi za pomocą nano stopu (NANOPLUS)  aby blanki były możliwie najlżejsze a zarazem niezwykle mocne.  Kultowe modele Morethan, Tournament, Saltiga czy Basiair to niedościgniona technologia i klasa sama w sobie. 

undefined

Całości oferty dopełniają nasze piękne dopracowane i bardzo skuteczne przynęty serii Tournament oraz Prorex – z myślą o łowcach prawdziwych okazów. Najlepsze na świecie plecionki 12-splotowe Morethan i Saltiga, niezawodne 8-splotowe Tournament i J-Braid, karpiowe Infinity a także linia Prorex. Praktyczne i świetnie wykończone bagaże Tournament, Daiwa EVA, Infinity, Prorex czy Black Widow. Mamy również bardzo pomysłowe i przydatne nad wodą akcesoria bez których ekwipunek wędkarski również obyć się nie może;-)

undefined

Zwycięzcy październikowych zawodów z serii Garmin Fishing League, staną się posiadaczami niektórych, z wyżej opisanych, egzemplarzy poszczególnych serii z oferty Daiwa.

Jesteśmy z Wami 26 i 27 października nad Zalewem Zegrzyńskim. Będziemy Was dopingować i zagrzewać do sportowej rywalizacji. Jesteśmy pewni, że dla wszystkich zawodników oraz uczestników tej imprezy będzie to naprawdę niezwykła i niezapomniana przygoda wędkarska.

Do zobaczenia i życzymy wspaniałego sezonu z Daiwa;-)

Czy jesteście gotowi na Daiwa Challenge na Zegrzu?

"Team Daiwa" 

Pozostałe nowości