Czy jesteście gotowi na wyzwanie GFL?

social social

Naszym celem i kierunkiem działania jest propagowanie i rozwój sportu wędkarskiego w Polsce

Czy jesteście gotowi na wyzwanie GFL?

wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych w wędkarstwie i promocja firm oraz ludzi, którzy chcą uczestniczyć w tego typu wyzwaniach. Chcemy zaprosić Was do współtworzenia tego projektu.

Dlatego też będziemy starali się byście nie byli anonimowi, żeby rywalizacja między teamami stała się jeszcze bardziej emocjonująca i trwała cały sezon.

Będziemy przedstawiać i pokazywać Wasze osiągnięcia na naszej stronie, będą statystyki, porównania, ciekawostki oraz wywiady przed kamerami naszych operatorów.

Od nas jako organizatorów możecie spodziewać się, że dołożymy wszystkich starań aby rywalizacja sportowa jak też czas spędzony z nami podczas zawodów GFL był zapamiętany przez Was jako zbiór pozytywnych emocji.

Z racji tego, że wszystkich tajemnic oczywiście nie możemy zdradzić Wam od razu, na początek parę słów o nowinkach technicznych.

Na pewno będzie to system sędziowania oparty na aplikacji xtramarlin, która jest cały czas przez nas testowana i doskonalona. Jak część z Was już wie, jest to system oparty na przesyłaniu zdjęć złowionych ryb telefonem komórkowym do komisji sędziowskiej. Dzięki niemu zawodnicy jak też kibice będą mieli możliwość wglądu na wyniki online, które będą widoczne na stronie ligi.

W połączeniu z aplikacją wprowadzimy system kamer na łodziach jak też na czapkach zawodników z wbudowanymi rejestratorami, które będą zapisywały przebieg całości poszczególnych tur. Kamery będą rozdzielane częściowo losowo a częściowo przydzielane na łodzie liderów, a materiały uzyskane w ten sposób będą służyły weryfikacji poprawności złowionych i zgłoszonych ryb w zawodach.

Z czasem będziemy wymieniali nazwy naszych wspaniałych sponsorów, których jest naprawdę sporo i bez których realizacja tego projektu byłaby niemożliwa, ale na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że najważniejszym elementem w tworzeniu ligi GFL jesteście WY.

Liga GFL to WY stąd nasze pytanie „czy jesteście gotowi na wyzwanie GFL?”

Pozostałe nowości